Życzenia Wielkanocne„Na nic straż, pieczęć i skała nad grobem Pana się zdała…”

Wyjątkowo radosne, krzepiące i optymistyczne słowa pieśni Wielkanocnych ukazują nam fundamentalną i uniwersalną prawdę o Zbawczym Dziele Jezusa Chrystusa zapowiedzianym i dokonanym dla odkupienia człowieka:,
„Bo zmartwychwstał samowładnie, jak przepowiedział dokładnie…”

Niech Dobra Nowina o Zmartwychwstaniu Chrystusa rozpromienia polskie sprawy, wzmacnia wiarę i rozum Polaków, pogłębia świadomość
i odpowiedzialność wszystkich Rodaków, budząc nadzieję na poprawę losów naszej Ojczyzny w oparciu o całkowite zdemaskowanie, odrzucenie i rozliczenie zła ostatnich lat, które, jak zwykle, maskowało się pod pozorami dobra, oszukując naiwnych, bądź przekupując i szantażując słabych!

Niech głos anioła do kobiet przybyłych do pustego grobu:, „Dlaczego szukacie
żyjącego wśród umarłych? Nie ma Go tutaj; zmartwychwstał” (Łk 24, 5-6), będzie dla wszystkich Polaków niezawodnym wsparciem i najpewniejszym umocnieniem, źródłem optymizmu i fundamentem wszelkiej działalności dla dobra Rzeczypospolitej oraz gwarantem Jej pomyślności i szczęścia Polaków.

Wszystkim Rodakom, zarówno tym w Ojczyźnie, jak tym rozsianym po całym świecie, życzymy pomyślności w życiu rodzinnym, zawodowym i społecznym, wytrwałości, konsekwencji i cierpliwości w roztropnych, koniecznych i skutecznych działaniach na rzecz Ojczyzny.

Zarząd Główny Ligi Polskich Rodzin
WIELKANOC 2024